Summertime

Chciałam o tym jak to jestem nietolerancyjna. Normalnie politycznie niepoprawnie nie toleruję głupich właścicieli psów, którzy te psy ze smyczy i pani kochana on nie gryzie. Panicznie boję się psów i chyba nic tego nie zmieni i kundel głupiego właściciela spuszczony ze smyczy pod moim blokiem powoduje coś takiego, że nie ręczę. I normalnie by było o tym, gdyby nie to, że pan właściciel jamnika, który był na tyle śmiały, że do mnie podbiegł i obwąchał przeprosił mnie dwa razy za zachowanie swojego psa i zrekompensował mi tym wszystkie moje dzikie lęki z okazji.

No to będzie banalnie i nudno o tym, że dziś pierwszy raz w tym roku poczułam prawdziwe lato. Może nie za ciepło jest specjalnie, ale za to na naszym podwarszawskim krawaciarskim osiedlu pachnie latem, czyli mokrą (skoszoną świeżo?) trawą. Normalnie jak na wakacjach, jak w Jodłówce Tuchowskiej w ’87. Jagód tylko w trawie jakoś tak nie za bardzo. W lesie kabackim chyba też niestety nie.

3 responses to “Summertime

  1. nininini – do hycla wszystkie.

    jedyne rozsądne 2 zdania które słyszłem o psach są takie:

    1. pies bez kagańca do dla człowieka co się boi psów jak żul z bejsbolem. jedyna różnica jest taka że tego psa ( żula z bejsbolem) spotyka się za każdym razem jak się wyjdzie na spacer.

    2. wyprowadzanie psa w miejscu publicznym powinno być nielegalne. albo masz ranczo, dom z ogródkiem, pałac cokolwiek – i sobie tam te stwory hodujesz – albo nie masz psa. kropka.

  2. W dużej części przypadków jest nielegalne, wg uchwały nr LXXVII/2427/2006 Rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 22 czerwca 2006 r. „Regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Stołecznego Warszawy” (Dz.Urz. Woj. Mazowieckiego z 2006 r., nr 146, poz.4803), par 29 załącznika.
    A poza tem… nie, nie będe wklejał linka, bo pewnie mię wytnie. Się nazywa to Dogchaser i można kupić za parę złotych na allegro.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s