Just give it awaaaay

Społeczne zapotrzebowanie na treści na blogasku zmusza mnie do pisania. Będzie zatem o Dżordżu, a dokładniej o głębokim głosie Dżordża, a dokładniej Dżordża Straita, gwiazdy muzyki country.

Dżordż dzielnie towarzyszył nam podczas wrześniowej amerykańskiej wycieczki, swoim głębokim głosem wyśpiewując ‚just give it awaaaay’ w każdej losowo wybranej stacji radiowej. Częstość pojawiania się Dżordża nie zależała w istotnym stopniu od miejsca pobytu, rodzaju stacji radiowej i w ogóle od niczego, Dżordż po prostu rządził w USA, a jak przez chwilę go nie było, to jakiś słuchacz dzwonił i prosił o powtórkę. Nadmiar „dżastgiwitełeja” zaczął mi doskwierać gdzieś w drodze powrotnej, w Oklahomie, czy tam Arkansas, o czym poinformowałam towarzyszy podróży. Pewnie niepotrzebnie, bo piosenka została nieformalnym hitem wycieczki.
A ten Dżordż to nie byle kto, a jego piosenka to już w ogóle, bo w maju dostała nagrodę Academy of Country Music dla najlepszej piosenki roku i w ogóle dla najlepszego singla. W związku z tym chciałam oficjalnie podziękować koledze Jankowi za prezent w postaci najnowszej płyty Dżordża, na której pierwszym utworem jest „Give it away”. Moja pierwsza płyta country!

That picture from our honeymoon, that night in Frisco Bay: Just give it awaaaaaaaaaaaay….

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s