W piłkę kopani…

Parę dni temu, a może było to wczoraj, trafiłam w TVN Style na program, w którym młodzi (jeszcze!) polscy aktorzy wypowiadali się na temat tego, jak kobiety powinny zachowywać się w trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej. Dowiedziałam się, że absolutnie nie mogą tego oglądać, bo niechybnie będą zadawać pytania w stylu ‚do której bramki grają nasi?’, w ogóle najlepiej żeby nie istniały tylko przynosiły zimne piweczka z lodóweczki.
Dowiedziałam się jeszcze, że na nic żałosne próby zrozumienia przez kobiety czegokokolwiek z tej arcyskomplikowanej gry, bo kto to widział kiedy kobietę, która zrozumie co to spalony! Ja przypadkiem widziałam (w lustrze na przykład zwykle widuję), ale niestety z telewizorem nie da się efektywnie podyskutować.
W każdym razie myślałam do tej pory, że sobie obejrzę kilka meczów w trakcie tych mistrzostw, nie żeby przesadnie dużo, ale może jakieś wysŧępy naszych, albo taki finał dajmy na to… Ale nic z tego, nie nada, lokalne celebrities powiedziały mi, że nie dla psa kiełbasa. Trudno, może na innym kanale będą dawać w tym czasie jakieś wyścigi motocyklowe albo boks. Takie bardziej dla kobiet, ju noł…

PS. Wiem nawet kim jest Rasiak! 🙂

10 responses to “W piłkę kopani…

 1. TVN Style to takie babskie jest, tak sie reklamują. Sam z siebie nie wytrzymuję 5 minut gadania płynącego z tego kanału, ale czasami jestem zaskakiwany gdy robię coś innego i ktoś zaczyna oglądać. Koszmar, powinni tego zabronić. Tam jest taka para facet i kobieta i oni zawsze pomstują na wszystkich brukowcach. Ostatnio slyszalem jak pomstują na takich co pomstują tylko że w gazecie – że to jest dno i fokle.

  Konkluzja moją jest – TVN Style do gazu ! 🙂

  Pozdrawiam TVN24

 2. Fiafia, ktoś zaczyna oglądać? To pewnie w świetlicy się dzieje? Ależ ty musisz się nacierpieć. To jeszcze przepisz po polsku ostatnie dwa zdania, zebyśmy mogli podyskutować na ten pasjonujący temat temat.

 3. …teeemaat, teeeemaaaaaaat… Jakieś echo, czy cóś na tym bezsensu.pl?

 4. coś, nie cóś, do jasnej cholery.
  Ktoś zaczyna oglądać, nie każdy ma salony do których może się w tym czasie przenieść 😉

  Weź magnez.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s